Witaj w wielotematycznym katalogu stron

Dodając stronę pamiętaj ,że ocenimy jej merytoryczną treść oraz estetykę wizualną.


5 Wyniki: 
tematyka.

3
Głosów
   Matematyka... nie tylko dla orłów...

 Matematyka... nie tylko dla orłów... Matematyka jest nam potrzebna przez całe życie. W dzisiejszym świecie człowiek musi radzić sobie z ogromem danych, wyliczeń, rachunków. Dotyczy to każdego z nas...

ematma.eu | Więcej | Wizyt : 5 |
Kategoria : Start > Inne

0
Głosów
  Prace magisterskie.

Prace magisterskie. Edukacja wyższe dzisiaj to furtka do lepszej przyszłości.Natomiast jeżeli już pewne osoby widzą siebie na dalszej trasie naukowej, to zapewne nie bez znaczenia okażą się też ich prace magisterskie, a dokładnie jakość i tematyka.

www.wypozyczsamochod.com | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start

0
Głosów
  Ciężki dzień w szkole

Ciężki dzień w szkole Wchodząc do szkoły myślałam o tym aby opuścić kilka lekcji. Dzień zapowiadał się nieciekawie. Sprawdzian z języka polskiego, kartkówka z matematyki i pytanie z geografii. Pierwsze dwie fizyki minęły zupełnie śpiesznie. Następna była lekcja polskiego. Sprawdzian był dość trudny, w dodatku okazało się, że należy napisać wypracowanie porównując miłość Wokulskiego do Izabelli z miłością Romea i Julii. Następną lekcją była matematyka. Kartkówka z układów równań, w przeciwieństwie ze sprawdzianem, poszła mi fatalnie. Jestem stuprocentowo pewna, że czeka mnie poprawka. Wychodząc z sali miałam już wszystkiego dość. Jednak nie opuszczała mnie nadzieja, że z geografii to nie ja będę musiała odpowiadać. W domu nawet nie zdążyłam zajrzeć do zeszytu. Niestety na moje nieszczęście pani wylosowała numer piąty. Stałam pod tablicą dobre piętnaście minut, a to próbowałam coś wydukać odnośnie fałdowań kaledońskich albo szukałam na mapie Rowu Mariańskiego, lecz myślami byłam gdzie indziej. Zastanawiałam się jaki serwis obiadowy kupie mamie na urodziny. Nagle, gdy miałam usłyszeć kolejne pytani, wszedł do klasy posłaniec informując o apelu. Z ulgą odetchnęłam i ruszyłam za klasą w stronę wyjścia. Okazało się, że szkoła specjalnie zaprosiła gościa. Był nim instruktor base jumpingu. Opowiadał o swojej pracy, o niebezpieczeństwie grożącym z uprawiania tego sportu i korzyściach jakie niosą skoki.Muszę przyznać, że własną wiedzą zaimponował wielu obecnym na sali. Dzień w szkole dobiegł końca. Powracając do domu wyobrażałam sobie jak uprawiam base jumping i obiecałam sobie, że później z pewnością spróbuję skoczyć.

serwisobiadowy.com | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start > Dom

0
Głosów
  Day spa warszawa

Day spa warszawa Kosmetyka pielęgnacyjna i dermatologia to na dzień obecny bardzo szeroka tematyka. Dzięki zabiegom człowiek uzyskuje lepsze samopoczucie. Każdy woli poczuć się we osobistej skórze dobrze, poprawić coś w swoim wyglądzie, aby uzyskać większą pewność siebie. Zabiegi, jakie oferuje salon kosmetyczny Łódź to kwasy medyczne, mikrodermabrazja i mezoterapia, zamykanie naczynek krwionośnych, trwał usuwanie owłosienia, manicure i pedicure. Dla spersonalizowanych klientów salon kosmetyczny Warszawa oferuje innowacyjne zabiegi odmładzające oraz zaawansowane masaże dostosowane do własnych wymagań klientów. Atmosfera w takich miejscach sprzyja wyciszeniu, całkowitemu relaksowi, a cisza i spokój gwarantują kompleksową regenerację i poprawę urody. Profesjonalni profesjonaliści kochają to co robią i do każdego zabiegu wkładają zupełnie własną pasję i serce. Na pierwszym spotkaniu kontrahent może wysłuchać szczegółowej konsultacji i dobrać odpowiednie terapie, adekwatnie do spersonalizowanych wymagań. Warto odwiedzić takie miejsca.

www.magia-dotyku.pl | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start > Zdrowie

0
Głosów
  korepetycje matematyka warszawa

korepetycje matematyka warszawa Odkąd matematyka stała się przedmiotem obowiązkowym to wiele osób nie śpi spokojnie. Dla wielu ten przedmiot jest bardzo trudny do nauczenia się. Aby wreszcie móc spokojnie spać i wreszcie zrozumieć matematykę trzeba zapisać się na kurs maturalny. Firma www.kursymatematyka.pl oferuje wiele kursów przygotowujących do matury, ale także kursy uzupełniające dla gimnazjalistów. Firma mieści się w Warszawie przy ulicy Mickiewicza. Wszystkie informacje znajdziemy na podanej stronie internetowej.Kursy matematyki są niezwykle ważne dla wielu młodych ludzi, aby mogli nadążyć z materiałem przerabianym w szkole i aby mogli czuć się pewnie w trakcie pisania matury. Firma proponuje kursy na czterech poziomach: przygotowanie do matury- poziom podstawowy, przygotowanie do matury- poziom rozszerzony, zajęcia uzupełniające na poziomie gimnazjum i nadrabianie zaległości na poziomie liceum. Grupy, w których młodzi się uczą liczą od 2 do 7 osób, co pozwala na skuteczną naukę. Jeśli ktoś chce się uczyć indywidualnie to również istnieje taka możliwość.

www.kursymatematyka.pl | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start > Inne