Witaj w wielotematycznym katalogu stron

Dodając stronę pamiętaj ,że ocenimy jej merytoryczną treść oraz estetykę wizualną.


53 Wyniki: 
reklama

9
Głosów
  NETTRA.pl - Reklama w internecie i Transport drogowy

NETTRA.pl - Reklama w internecie i Transport drogowy Reklama w internecie to nasza pasja. Oferujemy skuteczna reklame oraz transport drogowy towarow na czas i na miejsce.

nettra.pl | Więcej | Wizyt : 6 |
Kategoria : Start > Reklama

12
Głosów
  Katalog stron internetowych

Katalog stron internetowych Reklama w internecie dzięki pozycjonowaniu jest skuteczniejsza. Dodaj stronę do naszego katalogu za darmo.Moderujemy pozytywnie tylko wartościowe strony internetowe.

katalog.nettra.pl | Więcej | Wizyt : 3 |
Kategoria : Start > Internet

0
Głosów
  e-Biznes, e-marketing

e-Biznes, e-marketing World Wide Web dał nam rewolucję w reklamie. Firmy nigdy wcześniej nie były w stanie zareklamować swoich wyrobów czy usług tak dokładnie, jak mogą to uczynić w sieci. Reklama przez Internet jest tańsza od tej w telewizji i ma większe możliwości dotarcia do określonych grup nabywców. Nie ma się więc co dziwić, że zdobyła taką popularność - obecnie e-marketing prowadzi wiele dużych marek. Wiadomo także, że reklamować produkty można w sieci na różne sposoby, również te dotąd nieznane. Między innymi dzięki temu marketing w sieci jest jednym z najskuteczniejszych. Medium to daje też spore pole do popisu firmom działającym tylko wysyłkowo, co obniża koszty np. sklepom, które nie mają budynku i przez to przyczynia się do spadku kosztu produktów dla klientów. Ci też docenili zalety sklepów internetowych, bowiem bez wychodzenia z domu można zamówić i odebrać niemalże wszystko. Jeśli chcielibyśmy założyć ebiznes na pewno początki nie będą łatwe. Konkurencja jest spora i najczęściej ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Jednak jeśli mamy dobry pomysł na e-biznes i zatroszczymy się o dobrą obsługę klienta mamy dużą szansę na sukces w niektórych branżach.

ebiznes2.pl | Więcej | Wizyt : 1 |
Kategoria : Start > Biznes

1
Głosów
  Reklama w internecie

Reklama w internecie Najlepszy i najtańszy skuteczny sposób na wypromowanie się w internecie. Strony nie zaindeksowane w wyszukiwarkach są równoznaczne z brakiem ich istnienia.

lista.wasza-reklama.pl | Więcej | Wizyt : 1 |
Kategoria : Start > Internet

0
Głosów
  Telemarketing.

Telemarketing. Telemarketing to jedno z podstawowych narzędzi marketingu bezpośredniego. Telemarketing wykorzystuje komunikację telefoniczną w celu komunikacji z aktualnymi klientami lub pozyskania nowych nabywców. Telemarketing jest dość szeroko rozwiniętą gałęzią marketingu. Jest on także niebywale efektywny jednak nie wszyscy potrafią to narzędzie wykorzystać. Najwazniejsze jest bowiem, ażeby osoba, która dzwoni posiadała odpowiednie kwalifikacje i przeszkolenie. Trzeba być asertywnym, znać kluczowe techniki telemarketingu oraz być przekonującym. Telemarketing można podzielić na telemarketing wychodzący i przychodzący. Tę gałąź mnateringu można podzielić również na telemarketing aktywny (in-bound) oraz reaktywny (out-bound). Innymi podziałami jest podział na telemarketing wewnętrzny oraz zewnętrzny a również na telemarketing instytucjonalny oraz indywidualny. Telemarketing jest dużo szerszy niż samo pojęcie telesprzedaży. Umożliwia on bowiem oprócz sprzedaży produktu czy usługi także udzielenie informacji, przyjmowanie zamówień czy reklamacji

www.systemycallcenter.pl | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start

0
Głosów
  Formy reklamy internetowej

Formy reklamy internetowej Szukając obecnie dla siebie oraz własnej firmy intrygujących sposobów na reklamę, powinniśmy zwrócić także dużą uwagę na to, co w tej kwestii oferuje nam globalną sieć Internet. To medium jest na dzień dzisiejszy nierzadko wykorzystywane do działań promocyjnych , a ponadto możemy właśnie dzięki niemu odnieść rzeczywiście obszerny sukces. Jakie formy ma reklama internetowa? Na co warto się zdecydować, gdy chcemy mieć reklamę z dobrym skutkiem, ale i niedrogą? Przypatrzmy się temu wszystkiemu nieco bliżej. Przede wszystkim trzeba wskazać, że w dzisiejszych czasach reklama internetowa to kilkadziesiąt różnych rodzajów działań, z których każde cechuje się inną skutecznością, kosztami, sposobem dotarcia do targetowanej grupy czy również tym, jak sama reklama jest zaprezentowana. Możemy na przykład zdecydować się na reklamy graficzne, czyli banery reklamowe, wyskakujące okienka czy także animacje. Są one dość denerwujące, ale odnoszą skutek wówczas, gdy chodzi nam o zwiększenie świadomości marki. Mailing, czyli najstarsza reklama internetowa nie daje dziś tak dobrych rezultatów, szczególnie że w większości używa się na dzień dzisiejszy filtrów antyspamowych, ale z kolei newslettery to bardzo dobry sposób na promocję. Ciekawe są również interaktywne gry i konkursy. Koniecznie zwróćmy też uwagę na reklamę w wyszukiwarce internetowej. W tym przypadku będzie można mówić o bardzo dużej skuteczności niskim kosztem, a to jeszcze nie wszystkie formy reklamy w sieci. Więc widzimy, że jest ich bardzo dużo i tym samym dobrze powinno się przemyśleć nad tym, które z nich dadzą nam najkorzystniejsze efekty.

www.techsolmedia.pl | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start > Internet

0
Głosów
  Filmy promocyjne

Filmy promocyjne LeftFilm tworzą absolwenci PWSFTViT w Łodzi, współpracujący na stałe ze specjalistami z dziedziny plastyki i marketingu. Łączy nas pasja budowy fotografii: tych ruchomych i tych chwytających moment. Profesjonalnie zajmujemy się produkcją filmową od 2000 roku. Specjalizujemy się głównie w kompleksowej realizacji filmów o charakterze marketingowym: reklamach telewizyjnych, spotach, prezentacjach, relacjach z imprez,  filmy promocyjne, szkoleniowych, edukacyjnych, filmy korporacyjne, również na strony internetowe. Obsługujemy również koncerty i inne wydarzenia "na żywo" , a dodatkowo eventy i uroczystości swoje. Nasza oferta obejmuje także tworzenie animacji komputerowych do reklam oraz dodatkowo videoklipów. Udało nam się dotąd utworzyć kilka produkcji komercyjnych, dokumentalnych, muzycznych a też fabularnych.   Produkcja filmowa: - reklamy TV (wraz ze scenariuszem) - pokazy firmy, produktów, filmy szkoleniowe - na targi, facebook, stronę internetową, DVD/Blu Ray - dokumentację działania spółki (spotkania integracyjne, jubileusze) - teledyski oraz making of, - usługa specjalistycznego montażu   powierzonego materiału filmowego   Fotografia reklamowa Łódź - reklamowa na banery, plakaty, ulotki (wraz z opracowaniem hasła i składem poligraficznym) - do materiałów promocyjnych (katalogi, katalogi, albumy) - prezentacje kolekcji odzieży na potrzeby stron internetowych, facebook'a itp. - reportaże okolicznościowe     FILMY DOKUMENTALNE ŻYCIE JEST CIEŻKIE reżyseria Maciej Chmielewski, zdjęcia Maciej Rozpendowski, produkcja Andrzej Sieczkowski emisja KINO POLSKA Film przedstawia wizję młodej matki na temat przyszłości jej nowonarodzonego dziecka. Traktuje o najbardziej aktualnych dzisiaj sprawach i kwestiach: o życiu młodych osób i pułapkach jakie na nich czekają,  o narkotykach, prostytucji, bezdomnych. Film wyłącznie naznacza istniejące problemy, a kobiety i mężczyźni w nim występujący nie są oceniani, tylko przedstawiają prywatne racje.   JEDZIEMY W STRONĘ  SłOŃCA reżyseria Maciej Chmielewski, zdjęcia Bartek Cichoński, prod. OPUS FILM; emisja KINO POLSKA Portret dwóch czterdziestoletnich kobiet, które podczas podróży nad morze rozmawiają o sobie, o  swoim  życiu, miłości, pragnieniach i niespełnionych marzeniach.   Oraz kilka innych produkcji, które przedstawione są na naszej stronie. Zapraszamy.

leftfilm.eu | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start

0
Głosów
  Zakładanie stron www.

Zakładanie stron www. Reklama w internecie jest obecnie jedną z najbardziej efektownych technik reklamy, zwłaszcza w miastach jak Warszawa czy Kraków. Oferty pod tytułem "zakładanie stron Warszawa" czy "projektowanie stron www" cieszą się znaczną popluarnością. Na stronie internetowej www.witryn-projektowanie.info dostępne są ciekawe informacje na ten temat. Faktem jest, że podstawą reklamy są teraz strony internetowe. Projektowanie stron www to obszerne zagadnienie.Jednakże warto je poznać, aby wiedzieć jak to wszystko w praktyce funkcjonuje.

www.witryn-projektowanie.info | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start > Internet

1
Głosów
  Gnomo.pl - katalog stron

Gnomo.pl - katalog stron Darmowy katalog stron. Darmowa reklama Twoich stron. Dodaj serwis już teraz.

www.gnomo.pl | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start > Internet

0
Głosów
  Moderowane seo katalogi

Moderowane seo katalogi Słyszałeś, kiedyś coś na zagadnienie reklamy np. w Dobry SEO katalog? W dzisiejszych czasach, coraz większa liczba osób chętnie inwestuje w takie reklamy, posiadając stronę www, dlaczego? Na dzień dzisiejszy, w bardzo wielu przypadkach serwisy www ze względu na ich duży napływ nie są widoczne w gronie wielu kontrahentów, co niestety stwarza w ogromnej liczbie przypadków brak oglądalności na stronie internetowej WWW, a tym samym brak jakichkolwiek profitów. Teraz, dlatego wiele osób posiadających stronę ratuje się poprzez inwestowanie w wyspecjalizowane metody marketingowe którymi jedną z nich jest w chwili obecnej reklama.

www.marlonk.com | Więcej | Wizyt : 0 |
Kategoria : Start > Banki


(1) 2 3 4 ... 6 »