Witaj w wielotematycznym katalogu stron

Dodając stronę pamiętaj ,że ocenimy jej merytoryczną treść oraz estetykę wizualną.

0
Głosów
  Auta Rozbite

Auta Rozbite Nasza Firma prowadzi skup aut na terenie całego państwie. Profesjonalnie trudnimy się skupem aut rożnych marek i roczników. Jeżeli uległeś wypadkowi  i samochód nie nadaje się już do naprawy, sprzedaj go nam. Jeżeli już posiadasz uszkodzony , używany  pojazd, jakiego potrzebujesz się pozbyć zgłoś się do nas. Odkupimy go od ciebie od ręki. Funkcjonujemy bardzo prędko ciągu 24 godzin od zgłoszenia osoba sprzedająca samochód otrzymuje gotówkę od ręki. Takie rozwiązanie odpowiada większości sprzedawców. Oferujemy kompleksową obsługę nabywcy. Załatwiamy sprawy urzędowe, umowę i transport. Wycenimy auto i jeszcze przed sprzedażą dowiesz się o jego cenie. Pojazd jest wyceniany poprzez rzeczoznawcę, a wyliczona suma jest szybko wręczana sprzedawcy. Omów się na oględziny lub przewóz auta. Skorzystaj już na dzień obecny z mojej propozycji a nie będziesz żałował. Wszystko zgodnie z prawem, zaświadczone stosowną umową. Sprawdź nasze sposobów i naszą obsługę i zobacz jak dużo możesz pozyskać współpracując z naszą korporacją przy skupie auta. O ile zdecydowałeś się na naszą propozycję wejdź na naszą stronę i wypełnij formularz albo napisz e-mail lub zwyczajnie zadzwoń. Wszystkie nasze dane kontaktowe są na mojej witrynie internetowej WWW.

www.auta-uszkodzone.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Pomoc drogowa Cieszyn

Pomoc drogowa Cieszyn Całodobowa Pomoc Drogowa Bielsko, Cieszyn, Żywiec, Szczyrk! Potrzebujesz Pomocy Zadzwoń: (+48) 512-86-65-65. Holujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do holowania, jesteśmy dyspozycyjni całodobowo poprzez 7 dni w tygodniu , a ponadto wszelkie święta. Dojeżdżamy doNabywców w ekspresowym tempie od przyjęcia zgłoszenia. Naszym priorytetem jest zadowolenie Kontrahenta i bezpieczeństwo powierzonego mienia.Posiadamy innowacyjny sprzęt przystosowany do pomocy w każdych postanowieniach atmosferycznych. Dzięki nam, nie muszą się Państwo przejmować oswoje auto. Wykonujemy teżdrobne naprawy na miejscu zdarzenia (jak: wymiana kół, dowóz paliwa, awaryjne otwieranie). Odwiedź naszą stronę pod adresem Pomoc Drogowa Bielsko

pomocdrogowabielsko.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Samochody

Samochody Blog o motoryzacji, oraz innych tematach związanych z motoryzacją. Prezentuję w nim mój własny pogląd na rózne tematy. Zapraszam do odwiedzin. Według analityków rynku samochodowego tendencja w nabywaniu samochodów nowych jest malejąca, co znaczy, ze stale rośnie popyt na samochody używane.

www.autoram.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe Tarcza hamulcowa jest częścią hamulca tarczowego. Tarcze hamulcowe najczęściej wykonane są ze stali. Samochodowa tarcza hamulcowa Nowoczesnym rozwiązaniem są tarcze hamulcowe ceramiczne z węglików krzemu wypełnione włóknem węglowym. Tarcze hamulcowe dla zapewnienia lepszego chłodzenia mogą posiadać otwory wentylacyjne. Hamulec tarczowy jest typem hamulca ciernego. Składa się z dwóch lub więcej klocków (elementów hamujących), które są dociskane do tarczy hamulcowej (elementu hamowanego), połączonej sztywno z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe mają zastosowanie m. in. w obrabiarkach (np. jako hamulce do szybkiego zatrzymywania wrzeciona obrabiarki) oraz w pojazdach (np. w pojazdach samochodowych lub pojazdach szynowych i rowerach). Hamulec cierny - hamulec, w którym pomiędzy członem hamowanym i hamującym występuje połączenie cierne. Człon hamujący (czynny) dociskany jest do hamowanego (biernego) przy wykorzystaniu mechanizmu wspomagania mechanicznego, hydraulicznego, pneumatycznego lub elektrycznego. Człon czynny jest zazwyczaj metalowym elementem lub parą elementów, którym część cierna - okładzina - wykonana jest z trudno ścierającego się oraz zapewniającego wysoki współczynnik tarcia materiałów takich jak żeliwo, staliwo, tkanina azbestowa nasycana żywicą epoksydową, wełna metalowa nasycona żywicą epoksydową, drewno, skóra, korek, filc itp. Wraz z odkryciem szkodliwości azbestu wykładziny zawierające tę substancję zostały wycofane z użycia i zastąpione innymi tworzywami kompozytowymi o podobnych właściwościach fizycznych.

www.profiauto.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Motoryzacja

Motoryzacja Postęp technologiczny idzie naprzód bajecznie śpiesznie, co sprawia, że motoryzacja i samochody nie są już luksusem jedynie popularnym ułatwieniem popularnego życia. Wiele osób nie wyobraża sobie codzienności bez czasu spędzonego za kółkiem kierownicy. Ceny samochodów znacznie zmalały w porównaniu z latami ubiegłymi i dzięki temu sporo osób ma możliwość sobie na nie pozwolić. Motoryzacja rozwija się w dużym tempie i przez to kupowane przez nas auta mogą mieć takie udoskonalenia, które obecnie są koniecznością. żadna osoba sobie nie wyobraża dzisiaj samochodu bez klimy umożliwiającej spokojną jazdę w trakcie upalnych dni. Producenci samochodów starają się wprowadzać przeróżne nowinki do nowoczesnych samochodów, aby motoryzacja rozwijała się jeszcze gwałtowniej.  

www.motoram.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Wypadek samochodowy

Wypadek samochodowy Strona internetowa firmy JDJ Edbor zajmującej się pomocą prawną dla osób, które ucierpiały w wyniku wypadku drogowego. Jeśli doznałeś szkody w placówce użyteczności publicznej, w drodze do pracy czy też w wyniku czynów niedozwolonych napisz do nas i przekonaj się, co mamy do zaoferowania. Zajmujemy się nie tylko sprawami bieżącymi.

www.sos12.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Colian Logistic - Transport Logistyka Spedycja Poznań

Colian Logistic - Transport Logistyka Spedycja Poznań Colian Logistic to spółka holdingowa działająca głównie w obszarze przetwórstwa spożywczego i przemysłu cukierniczego. Posiada do dyspozycji klientów nowoczesną technikę magazynową wraz z dwoma powierzchniami magazynowymi w Wielkopolsce. A przy tym świadczy usługi w zakresie transportu i sprzedaży towarów bezpośrednio do nabywców, obsługę procesu zamówień i fakturowania, a też kilka innych usług wynikających z kompleksowości logistycznej obsługi klienta.

www.colianlogistic.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Gang rozbity

Gang rozbity Mieszkający w Trzebiatowie Grzegorz Sz., znany jako "Kruszyną" prawdopodobnie istnieć zdaniem policji jedną z kluczowych postaci kilkunastoosobowego gangu. Śledztwo w sprawie jego a jego kolegów trwało kilkanaście miesięcy. Członkowie gangu zostali zatrzymani w Trzebiatowie, Kołobrzegu, Gryficach jednak Poznaniu. Atleta jest zabroniony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, nielegalne majątek broni palnej a wymiana handlowa narkotykami - podaje "Głos Szczeciński". Na policję zgłosił się sam. Przyszedł na komendę ze swoim adwokatem, o planowanym aresztowaniu został pono subiektywny. Grzegorz Sz. owo jeden z najlepszych obecnie polskich strong manów. Cztery lata temu został zauważony z wykorzystaniem znanego polskiego siłacza Jarosława Dymka zaś ekspresowo zaczął osiągać sukcesy nie inaczej w mistrzostwach Język ojczysty, pomimo tego także Europy. W Trzebiatowie "Kruszyna" był lubianą postacią. "Głos Szczeciński" podaje, iż kiedyś na środku ulicy dostał brawa, gdyż na ramieniu niósł... lodówkę indywidualnej babci.

www.rehvimaailm.com | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Masz problem z samochodem? Nie przejmuj się

Masz problem z samochodem? Nie przejmuj się Wszelakiego stylu problemy z samochodami dotyczą niestety dużej ilości Obywateli Polski. Nie da się ukryć, że nie dbamy o swoje pojazdy, a w przyszłości się zastanawiamy dlaczego samochód tak w większości wypadków się psuje. Zerwany pasek, klinowy, urwana miska olejowa, awaria pompy wody, czy pompy paliwa to dylematy jakie dotyczą nas w wielu sytuacjach. Co więc zrobić kiedy jakaś usterka będzie nam towarzyszyć podczas podróży? Tutaj lawety szczecin to oczywiście ogrom doskonałych sposobności, jak i zalet z jakich ze 100% pewnością właściwie każdy z nas może aktualnie korzystać. Nie da się ukryć, że autoholowanie szczecin jest dopasowany do naszych wymagań , a dodatkowo nadziei więc nie musimy się przejmować o to, że staniemy się bankrutami ponieważ ze 100% pewnością tak nie będzie. Z roku na rok pomoc drogowa szczecin oferuje nam jeszcze więcej ulepszeń, w dodatku jeszcze niższe ceny. Tutaj naprawdę nie musimy się niczym przejmować kiedy nasz samochód ulegnie uszkodzeniu w trasie. Zawsze możemy korzystać z pomocy doskonałych fachowców i ich samochodów, a nasze zadowolenie nie będzie znać granic  

www.autoholowanieszczecin.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Naprawa samochodów i pomoc drogowa

Naprawa samochodów i pomoc drogowa Firma głownie zajmuje się holowaniem samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony. Pomagamy w awaryjnym otwarciu samochodu kiedy zostały w nim zatrzaśnięte kluczyki. Wykonujemy też drobne naprawy na drodze typu wymiana koła, rozruch poprzez podłączenie specjalistycznych kabli. Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi, gdzie wykonywane są naprawy mechaniczne, elektryczne i blacharsko-lakiernicze. Przy naprawie powypadkowej jest możliwość otrzymania gratis auta zastępczego na okres naprawy. Działalność jest ubezpieczona. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Autoholowanie na terenie całej Unii Europejskiej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

www.holowanieszczecin.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Prawo jazdy w Głogowie

Prawo jazdy w Głogowie Na głogowskim rynku szkół nauki jazdy istnieje w ostatnim czasie bardzo duża konkurencja, spowodowana pojawieniem się wielu nowych szkół nauki jazdy. Wybór OSK nie jest rzeczą najprostszą i w większości wypadków wiele osób ma z tym problem. Pośród szkół, na które bez wątpienia powinno się zwrócić uwagę jest szkoła Benzo - Nauka jazdy Głogów. Szkoła ta szkoli na rynku już od wielu lat, a więc ma już duże doświadczenie w kształceniu kierowców. Szkoła jazdy Benzo umożliwia szkolenie kandydatów na kierowców na pojazdach Toyota Yaris, Renault Clio i Fiat Punto. Szeroka gama dostępnych samochodów umożliwia kursantomwybór WORD-u, w którym chcieliby zdawać egzamin (Głogów leży blisko 3 miast, w których są egzaminy, są nimi: Leszno, Legnica i Bytom). Oprócz dużego wyboru samochodów szkoła Benzo - Szkoła jazdy Głogów dysponuje też własnym placem manewrowym, na którym kandydaci na kierowców mogą ćwiczyć różnorodne manewry, takie jak jazdę po łuku czy parkowanie. Do dyspozycji kursantów jest również duża sala wykładowa, wyposażona w stanowisko komupterowe, na którym można ćwiczyć m.in. testy egzaminacyjne i symulacje sytuacji na krzyżówkach.

www.benzo.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Ośrodek, szkoły, kurs nauki jazdy

Ośrodek, szkoły, kurs nauki jazdy Decydując się na kurs nauki jazdy, warto zobaczyć jakie są dostępne szkoły nauki jazdy w Twojej okolicy. To jaki wybierzesz ośrodek nauki jazdy ma duży wpływ na to co będziesz umieć. Nie liczą sie tylko odbyte kursy teoretyczne, ale także to w jaki sposób zostaną Ci wyłożone podstawy zachowania się w prawdziwym ruchu ulicznym. Instruktorzy jazdy są jak normalni nauczyciele. Jedni są gorsi, drudzy lepszy. Listę polskich OSK znajdziesz na stronach Dobra Elka. Tutaj także zachęcamy do wyrażania opinii o tych szkołach. W ten sposób tworzymy wartościowe źródło informacji o szkołach jazdy.

www.dobraelka.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  autokosmetyki

autokosmetyki Kosmetyki samochodowe to obecnie obszerna gama produktów, które zapewniają ochronę Waszego samochodu. Specjalne szampony, woski jak również inne autokosmetyki to sposób, żeby zadbać nie tylko o zewnętrzny lakier, niemniej jednak również całą wewnętrzną tapicerkę. Najnowsze technologie pozwalają na wytwarzanie środków, które zapewniają łatwość aplikacji a także niezwykłą efektywność. Od tego dnia zwykła gąbka a także płyn do naczyń odchodzą w przeszłość. Przed nami otwiera się era rewolucyjnych autokosmetyków nadających się do każdego samochodu.

alcarve.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  przeprowadzki Poznań

przeprowadzki Poznań Centrum Przeprowadzek świadczy usługi związane z przeprowadzką. Szukasz solidnej firmy, która od A do Z zajmie się Twoją przeprowadzką? Skorzystaj z usług Centrum Przeprowadzek. Firma zapewni Tobie profesjonalny transport (Poznań). Poczuj się komfortowo jak również bezpiecznie. Obsługujemy firmy i Klientów indywidualnych na terenie Poznania i okolic. Bezpieczne, komfortowe i kompleksowe przeprowadzki (Poznań) zapewnia tylko firma Centrum Przeprowadzek. Zapraszamy !

www.centrumprzeprowadzek.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  bileterki

bileterki Przedmiotem działalności P.P.U.H. Dejw jest produkcja urządzeń parkingowych. W szerokiej ofercie handlowej systemy parkingowe takie jak budki, słupki, szlabany parkingowe, progi zwalniające, zapory parkingowe, kolczatki i odbojnice, kioski oraz bileterki. Dzięki doświadczeniu, umiejętnościom i posiadanej wiedzy potrafimy uszczelnić i zautomatyzować każdy parking. Wysoką jakość, solidność, kompleksowość i zaangażowanie potwierdzają liczne referencje i rekomendacje Nabywców, którzy polecają Nas jako wykonawce godnego zaufania.

www.dejw.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Części LPG

Części LPG Zapraszamy na witrynę www firmy Megapol - importera i dystrybutora instalacji gazowych do większości typów silników spalinowych. Na tej stronie znajdziecie Państwo ofertę handlową sprawdzonych, czołowych włoskich i polskich producentów instalacji gazowych. Posiadamy bardzo rozległą ofertę części. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów. Prowadzimy sprzedaż detaliczna i hurtowa. Prowadzimy także sprzedaż zagraniczną.                                  

drypa.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Spodnie motocyklowe

Spodnie motocyklowe Jeśli motory to Twoje zamiłowanie lub pasja, to sklep Motorwings jest oczywiście dla Ciebie. Chodzi przede wszystkim o maszyny marki Yamacha czy Kawasaki, a spółka specjalizuje się też w produktach do cross. Odszukasz tu znane i odporne spodnie motocyklowe, wyśmienitej jakości filtry powietrza, sprawdzone rękawiczki motocyklowe czy kompletne kombizony motocyklowe modnych marek. Wszystko to w konkurencyjnych kwotach, objęte gwarancją oraz ekspresowo oferowane przy pomocy firmy kurierskiej. Skutkiem tego też jeśli kaski motocyklowe czy specjalne ochraniacze, to tylko zakup u profesjonalistów.

www.bemotor.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  tłumiki

tłumiki Nasza firma powstała w 1997 roku. Zajmujemy się tylko układami wydechowymi dzięki temu osiągneliśmy perfekcję w tej dziedzinie. W ofercie montaż, serwis i naprawa tłumików, układów wydechowych, katalizatorów, strumienic. Zapraszamy do naszego warsztatu wszystkich klientów z Trójmiasta i okolic - nasz sklep oraz warsztat mieści się w Pruszczu Gdańskim. Tłumiki Marcińczyk.

www.tlumiki-marcinczyk.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  tani kurier

tani kurier Wysyłanie paczki kurierem ? - Dla nas to nie problem. Trudnimy się najwyższej klasy obsługą kurierską. Podaj rozmiar paczki, wagę, adres a bezpiecznie dostarczymy każdy towar. Oferujemy najwyższy standard usług w możliwie jak najniższych cenach. U nas wysyłając paczki nie potrzebujesz umowy z kurierem, wszystko załatwiamy MY - Ty tylko dajesz nam informacje na temat przesyłki. Wszystko prosto, łatwo i miło. Wysyłasz za pobraniem ? - Kwote pobrania zwracamy do 9 dni roboczych z gwarancją. Nasze tanie przesyłki są ubezpieczone kwotą 100zł ( sposobność większego ubezpieczenia! ). Gwarancja dostarczenia w ciagu 24h , a oprócz tego wiele więcej... to znajdziesz jedynie u nas. Zainteresowany? - Zapraszamy do skorzystnia z usług naszej firmy.

panpaczka.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Motocykle

Motocykle Hornet na rok 2011 rozwija moc maksymalną 102 konie mechaniczne i pojemność 600cm3. Motocykle typu Hornet mogą pochwalić się ładnym masywnym dizajnem, zwrotnym połykaniem zakrętów i tym, że ciągną od niskich obrotów. Jednak hamowanie na zakrętach trzeba już do wad tego motocykla. Mimo wszystko Hornet nie ma większych słabości i jest to maszyna mało awaryjna, która będzie służyć właścicielowi kilka lat.   Na Hornecie możemy przemierzać długie trasy a to za sprawą wygodnej kanapy zarówno dla kierowcy jak również pasażera. Motocykle Hornet z roku 2011 otrzymały także nowy kokpit, który oferuje dość dużo informacji, jednakże obrotomierz jest niedużo czytelny. Współcześnie nowe maszyny posiadają w wielu przypadkach zwiększone pojemności średnie np. 650 czy 700. Inżynierzy z Hondy postanowili jednakże zostawić serce Hondy takie jak było i nieźle na tym wyszli. Motor jest równie elastyczny i niemalże dokładnie tak samo całkiem szybki co jednostki o zwiększonej mocy , a na plus jest to, że spalanie jest mniejsze.  

www.royalenfield.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

1  2  3  4  5  6  7  8