Witaj w wielotematycznym katalogu stron

Dodając stronę pamiętaj ,że ocenimy jej merytoryczną treść oraz estetykę wizualną.

0
Głosów
  Telemarketing Poznań

Telemarketing Poznań Firma K&K Szyjkowska, Włodek Spółka Jawna jest polskim przedsiębiorstwem założonym w maju 2006 roku. W pierwszym roku spersonalizowanej działalności skupiliśmy się na rynku województwa lubuskiego, a w latach następnych rozszerzyliśmy działalność na obszar całego kraju. Sukces ten był możliwy dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej jak również wiedzy handlowców. Umiejętność szybkiego uczenia się od naszych Partnerów Handlowych , a oprócz tego uważne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów pozwoliło nam w niezbyt długim czasie wypracować pozycje lidera na rynku lokalnym. Tą opinie potwierdzają nasi zadowoleni Klienci obdarzając nas zaufaniem w swoich referencjach.    

widziszwszystko.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  autostop

autostop wspolnedojazdy.pl to twój sposób na alternatywne podróżowanie. Sprawdza się nie formawspólnego dojeżdżania do pracy, ale także tania i szybka możliwość podróżowania. Carpooling to oszczędność czasu, pieniędzy, środowiska naturalnego i sposób na poznanie ciekawych ludzi. Carpool Bezpieczne podróżowanie i poznawanie nowych osób oraz duże oszczędności to bez wątpienia nie jedyne korzyści carpoolingu. Aby wyszukać osoby do wspólnych dojazdów albo zgłosić siebie jako osobę jadącą w jakimś kierunku musisz być zarejestrowanym partnerem portalu. Nie dojeżdżaj samemu, bo się nie opłaca. Moda na carpooling dotarła do Polski ze Stanów Zjednoczonych

www.wspolnedojazdy.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Opel sklep

Opel sklep W naszym sklepie internetowym czeka ogromny wybór części marki Opel. Specjalizujemy się w tej w chwili obecnej marce i dlatego naszym kontrahentom jesteśmy w stanie zaoferować najszerszy wybór części do wszystkich modeli tego producenta. Nabyć można u nas również oleje i płyny przeznaczone stricte do wozów marki Opel. Sprzedajemy zarówno części oryginalne, jak i zamienniki, zatem ze 100 procentową pewnością uda wszyscy ludzie się wybrać coś, co będzie satysfakcjonowało cię pod względem ceny i jakości. Zapraszamy już w tym momencie na zakupy do naszego sklepu on-line!

www.opel-sklep.com | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Folie matowe Warszawa

Folie matowe Warszawa Samochód jest w pewnym stopniu odbiciem charakteru własnego właściciela. Widzimy, że niektóre samochody są zadbane i wypieszczone, zawsze czyste i bez śladu rysy na lakierze. Inne z kolei bywają w znaczącej liczbie sytuacji brudne, zaś ich właściciele nie kwapią się z dokonywaniem potrzebnych reperacji na bieżąco. Patrząc na czyjeś auto można dość dużo o nim powiedzieć. Z tego względu wielu ludzi, zwłaszcza zaś facetów, wkłada kilka pracy i kasy w swój samochód. Bardzo dobre wrażenie, szczególnie na płci przeciwnej, robią przyciemniane szyby. Musi to jednak zostać wykonane w sposób profesjonalny, specjalną folią. Inaczej efekt nie będzie zadowalający. Koszt takiej folii jest wysoki, natomiast jeżeli chodzi o przyciemnianie szyb Warszawa oferuje dość znaczny wybór miejsc, gdzie możemy dokonać takiego tuningu, i z tego względu warto porozglądać się za bardziej promocyjnymi cenami. W większości przypadków kierowcy nie chcą używać folii błyszczącej. Jeśli zatem chcemy nabyć folie matowe Warszawa daje nam sporo sposobności. Prócz tego w każdej chwili można poszukiwać w Internecie jakiegoś sklepu wysyłkowego. Wpisujemy wtedy w przeglądarce zapytanie o auto folie Warszawa i po chwili posiadamy całą gamę rezultatów. Możemy w tej samej chwili porównywać ceny pomiędzy poszczególnymi sklepami i tą metodą wyselekcjonować ten, który będzie dla nas najbardziej korzystny. Zazwyczaj jest to rozwiązanie wygodniejsze niż samodzielne jeżdżenie po sklepach. Jedynym minusem jest fakt, że takiej folii i tak nie zamontujemy odpowiednio bez konkretnego sprzętu, którym musi operować osoba stosownie wprawiona.

foliowanie-szyb.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Skup aut Wrocław

Skup aut Wrocław Firma Skup Aut Wrocław trudni się świadczeniem usług z domeny autohandel. Oferta obejmuje szybką wycenę samochodu klienta czy skup aut. Nowe lub używane auta różnych marek.

www.skupsamochodow.eu | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Mechanik Kraków

Mechanik Kraków Na naszej planecie wszystko staje się coraz bardziej skomplikowane. Nie wiem, czy pamiętacie jeszcze czasy, gdy wszystko, czego używało się w mieszkaniu i na co dzień można było we własnym zakresie naprawiać bez potrzeby wzywania stada profesjonalistów różnej marki. Z moim dzieciństwem nierozerwalnie wiąże się wspomnienie taty i dziadka, grzebiących wiecznie w swoich samochodach, poprawiających coś i wymieniających oleje. Od kiedy jednak oboje stali się właścicielami nowoczesnych pojazdów, o swoje konie mechaniczne dbają już nie indywidualnie, lecz poprzez odwiedzanie różnorakich zakładów, jak mechanik Kraków. Bardzo zaawansowane i skomplikowane układy, które są w chwili obecnej montowane w samochodach, wymagają nie tylko odpowiednich narzędzi, lecz także odpowiedniego oprogramowania. Niemożliwe jest w tej chwili samodzielne dokonanie naprawy, bo producenci, bojąc się o spadek produkcji, całe zespoły instalują jako jedną część. Dlatego mechanik Kraków to coraz bardziej dochodowa branża, lecz także coraz trudniejsza. Im więcej elektroniki pojawia się na rynku, tym węższą specjalizację muszą wybrać zakłady, które nie stać na różne typy sprzętów diagnostycznych. Niedługo naprawa samochodu bardziej przypominać zacznie operację niż zabiegi mechanik Kraków lub proste, niedzielne grzebanie przy aucie. Mojemu tacie i dziadkowi brakuje go szczególnie, gdy dostaje rachunki za naprawę albo przegląd samochodu...

abdw.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  skup samochodów Wrocław

skup samochodów Wrocław eśli chcesz sprzedać swój samochód, niemniej jednak nie ma możliwość odnaleźć nikogo, by je sprzedać, powinnaś się we właściwym miejscu. "Kupujemy samochody" są zainteresowani kupnem samochodu. Czy masz samochód, który nie używasz? Czy masz samochód, który nie posiada zastosowania i jest po prostu zajmowania miejsca w Twoim domu? Dużo lepiej, że można sprzedać ten samochód tak prędko, jak to należy wyłącznie możliwe. Ten samochód może być w dobrym stanie, na tyle, by zarabiać dużo kasy bez Ciebie dosłownie nie wiedząc o tym. skup samochodów wrocław należy wziąć jedno spojrzenie na samochód, ażeby powiedzieć, czy to jest coś warte. Całkiem prawdopodobne, że zastanawiasz się, kto chciałby nabyć samochód śmieci. Cóż, są firmy reklamujące "kupujemy pojazdy samochodowe". Nie tylko patrzeć na auta, które są w dobrym stanie, są zainteresowani w różnego typu samochodów. Istnieje kilka firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), mechanika i junk-yard i tak dalej. właściciele, którzy są chętni do zakupu samochodu. Twój samochód może być śmieci dla ciebie, niemniej jednak dla osób takich jak "kupujemy samochód" przedsiębiorstw ma możliwość to być skarb. Oni kupują pojazdy samochodowe i pracować z nimi w zależności od stanu, w jakim się znajdujesz Mogą lub skorzystać z samochodu przy użyciu części, które mogą być ponownie użyte do innych samochodów albo mogą wyremontować cały samochód i aukcji je dla miłośników samochodów. Albo metodę, będą kupować auta.

szybkiskupaut.com | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Busy z kierowcą

Busy z kierowcą Podróże rodzinne , a ponadto służbowe stają się coraz bardziej popularne. Równocześnie coraz często wybieramy podróż w komfortowych warunkach, jakie oferują nowoczesne mikrobusy.  Ze 100% pewnością nie musimy od razu ponosić dużych wydatków i samodzielnie zakupować takiego samochodu. Propozycja korporacji zajmujących się wynajmowaniem wygodnych mikrobusów jest coraz bardziej rozbudowana. Firmy oferujące wynajem mikrobusów oferują sposobność wyboru wielu pojazdów o znakomitym wyposażeniu, dzięki czemu eskapadę staje się znacznie bardziej komfortowa. Dziś możemy wynająć też busy z kierowcą, co jest priorytetowo popularne w czasie wypadów związanych z różnego stylu imprezami i zabawami.  Wynajmując mikrobusy możemy zdecydować się na pojazd, w którym może podróżować od siedmiu do szesnastu ludzi. W największym z oferowanych pojazdów ma możliwość, zatem w wygodny metodę podróżować już znacząco grupa ludzi. Z sposobności takiej szczególnie chętnie korzystają korporacji wysyłające pracowników w delegacje. Decydując się na długotrwały wynajem mikrobusów korporacji posiadają możliwość negocjowania kosztów za usługi wynajmu.  Wynajmując busy z kierowcą korporacji zapewniają swoim pracownikom sposobność bezpiecznego dotarcia do miejsca pracy oraz dodatkowo spokojnego powrotu.  Pracownicy nie są dzięki temu obarczani koniecznością kierowania samochodem w czasie dojazdu do miejsca wykonywania zlecenia.  Mikrobusy stanowią realną konkurencję dla innych sposobności podróżowania priorytetowo, kiedy należy przewieźć niewielką grupę ludzi. Wynajem mikrobusów jest wyjątkowo opłacalny dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw prowadzących prace w wielu oddalonych od siebie lokalizacjach.  Wybierając busy z kierowcą mają zapewnienie prawidłowego utworzenia transportu w dowolne miejsce, niezależnie od odległości.

www.wynajem-mikrobusow.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Zakup auta

Zakup auta Sceduję samochody muskułów redaguje się wybornego propozycję zwłaszcza że nie ma wielu spośród tych czterokołowców na zbycie i zakup będzie niejakim między pozostałości zwietrzysz się niepomiernie. Jakkolwiek, istnieje kilka sprawie, jakie należy troszczyć się w trakcie zakupu takich wehikułów z rynku. Wydają bezlik pieniędzy na auto zaś więc trzeba dokonać co niemiara problematyka zanim sprawunkiem. Czy też wszelkie finanse, przypuszczalnie pójść na marne.

skupsamochodowwroclaw.com | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  spedycja do niemiec

spedycja do niemiec Firma Foss świadczy usługi w zakresie transportu i spedycji. Firma ma dwie siedziby, w Polsce, w Zielonej Górze i w Niemczech, w Hannoverze. Firma oferuje całkowite zorganizowanie transportu, począwszy od załatwienia wszelkich dokumentów, po wytyczeniu najlepszej i najtańszej trasy. Transport Foss organizuje na terenie całej Polski, a także części krajów europejskich. Również spedycja odbywa się na terenie naszego kraju lubpoza jego granicami. Cała logistyka transportu zostanie zorganizowana przez pracowników firmy Foss, zadbają oni nawet o zabezpieczenie i oznakowanie transportu. Firma zatrudnia doświadczonych kierowców, którzy mają do dyspozycji bogatą flotę. Do dyspozycji klientów pozostają: izotermy, naczepy, platformy, jumbo, firanki, meblowozy, kontenery, zestawy, busy, lawetyPoszukując najlepszego transportu warto udać się do firmy Foss, by dokładnie zapoznać się z ofertą. Można skorzystać także ze strony internetowej www.foss-logistyka.pl, na której znajdziemy informację na temat floty i oferowanych usług.

www.foss-logistyka.com | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Usługi kurierskie

Usługi kurierskie Kiedy mamy prawo zamówić kuriera, który przybędzie po drzwi naszego mieszkania, zabierze paczkę i dostarczy ją do odbiorcy? Najczęściej mamy takie pragnienia, gdy korzystamy z internetowych portali. W dzisiejszych czasach duża grupa konsumentów sprzedaje swoje towary za pomocą netu. Robią tak nawet sklepy, które na masową miarę przesyłają przesyłki kurierskie. Wówczas usługi kurierskie są po prostu warunkiem. Bez nich sklep nie miałby możliwości dostarczenia do konsumenta zakupionego materiału. Kurierzy na szczęście istnieją oraz to właśnie dzięki nim pakunki docierają do odbiorców niezmiernie szybko. Prócz prędkości znacząca jest również dokładność działania oraz przezorność. W paczkach czasami znajduje się kosztowny sprzęt elektroniczny, który jest podatny na wstrząsy. Właśnie dlatego kurierzy biorą pełną odpowiedzialność za zniszczenia podczas przewozu. Kiedy odbiorca widzi, że karton jest zdeformowany - ma prawo od razu mieć podejrzenia  i niepewności dotyczące przekazanego towaru. Wtenczas warto wszystko sprawdzić, by zdołać stworzyć ewentualny protokół szkody.  Taki raport musi być stworzony przez kuriera dostarczającego paczkę.  

www.polonicus.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Wypożyczalnia samochodów Kraków - Abacus. Wynajem krótkoterminowy.

Wypożyczalnia samochodów Kraków - Abacus. Wynajem krótkoterminowy. Wypożyczalnia samochodów Kraków - Abacus, dysponuje pojazdami różnych klas, które najczęściej są poszukiwane przez klientów indywidualnych. Samochody małe (klasa B/miejska) oraz najpopularniejsze kompaktowe (klasa C) charakteryzują się przede wszystkim oszczędnym silnikiem benzynowym. Samochody z silnikiem diesla są dostępne w klasach wyższych. Wszystkie samochody posiadają w standardowym wyposażeniu klimatyzację, elektryczne sterowanie szyb i radio. Wszystkie samochody posiadają pełne ubezpieczenie (OC, AC, NNW). Wynajem pojazdów odbywa się nie tylko w biurze, ale jest również możliwy na lotnisku Balice (obsługa ruchu turystycznego) w serwisach/warsztatach (samochody zastępcze; pojazdy dostępne z tytułu OC sprawcy kolizji), ale także w innych miejscach wskazanych przez klientów (Kraków i pobliskie okolice). Rezerwacja aut on-line na: www.abacuscars.pl.

www.abacuscars.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Hydraulika przemysłowa

Hydraulika przemysłowa MWN Trade to przedsiębiorstwo zajmujące się sprowadzaniem części wymiennych do maszyn przemysłowych. Podstawowymi kierunkami importu, z jakich pochodzą oferowane przez MWN Trade części są Japonia, Korea i Stany Zjednoczone Ameryki. Oferujemy również usługę nadzwyczajnego zamówienia konkretnych części, jakie sprowadzimy dla konkretnego klienta, jeżeli nie ma ich w elementarnym asortymencie przedsiębiorstwa. Dzięki firmie MWN Trade nie jesteś zmuszony więcej bać się, że w razie awarii nie będziesz mógł odnaleźć części zamiennych do swoich maszyn. Aparatura przemysłowa, hydraulika przemysłowa.

www.mwntrade.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Busy Poznań

Busy Poznań Wynajem autokarów Poznań! Przewozy luksusowymi autokarami Poznań i Okolice. Nad stanem technicznym, naszych autobusów czuwa renomowana stacja obsługi. Oferujemy wynajem autokarów, busów i niedługi - busów. Firma oferuje przewóz ludzi w kraju i zagranicą. Bardzo tanie i całkiem szybkie busy Poznań to nasze główne atuty. Jesteśmy rodzinną spółką, która ma duże doświadczenie związane z przewozem ludzi. Zatrudniamy sprawdzonych i doświadczonych kierowców, zapewniając państwu bezpieczeństwo, które jest dla nas priorytetem. Wasza satysfakcja z naszych usług jest dla nas największą nagrodą. Serdecznie zapraszamy!!  

www.phlinda.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  carpooling, na stopa

carpooling, na stopa e-carpool.pl to twój sposób na alternatywne podróżowanie. Sprawdza się nie formawspólnego dojeżdżania do pracy, ale także tania i szybka możliwość podróżowania. Carpooling to oszczędność czasu, pieniędzy, środowiska naturalnego i sposób na poznanie ciekawych ludzi. Carpool Bezpieczne podróżowanie i poznawanie nowych osób oraz duże oszczędności to bez wątpienia nie jedyne korzyści carpoolingu. Aby wyszukać osoby do wspólnych dojazdów albo zgłosić siebie jako osobę jadącą w jakimś kierunku musisz być zarejestrowanym partnerem portalu. Nie dojeżdżaj samemu, bo się nie opłaca. Moda na carpooling dotarła do Polski ze Stanów Zjednoczonych

e-carpool.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Serwis samochodowy Szczecin

Serwis samochodowy Szczecin W celu polepszenia komfortu jazdy w samochodu montuje się klimatyzacja Szczecin, która spełniaosobiste zadanie latem, kiedy żar leje się z nieba. Warto dbać o jej szczelność jak również prawidłowe funkcjonowanie. W naszej katalogu usług/produktówwynajdą Wy części i podzespoły układów klimatyzacji samochodowych do aut osobowych i agregatów chłodniczych. Oferujemy kompleksową obsługęautoklimatyzacja Szczecin.

adamar.info | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Odszkodowania Konin

Odszkodowania Konin Wielkie, ale nie tylko wielkie miasta mają swoje specjalistyczne usługi dotyczące wszelkich spraw związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach oraz z obsługą dróg, a przede wszystkim kierowców. Polityka prowadzona przez organy samorządowe dopuszcza prywatne firmy, które są do celu realizowania tej polityki wyznaczone, dlatego w Koninie działa prężna firma Avatar Konin. Obsługuje ona kompleksowo wszystko to, co się na drogach dzieje i to co się może wydarzyć. Dla kierowców stworzona została kompleksowa oferta umożliwiająca otrzymanie auta zastępcze Konin podczas kiedy samochód jest w naprawie z jakiegoś powodu. Firma ta, jeśli auto trafiło do warsztatu po stłuczce czy wypadku zajmuje się również kompleksowo sprawami związanymi z ubezpieczeniem i ewentualnym odszkodowaniem za zniszczone auto. Odszkodowania Konin dla kierowców załatwiane są przez posiadających odpowiednie uprawnienia agentów ubezpieczeniowych. Avatar Konin zajmuje się również wszelkimi sprawami dotyczącymi ubezpieczenia samochodu i ewentualnego odszkodowania za poniesione straty w wyniku kolizji czy wypadku na drodze. A tych z kolei spraw nie cierpi załatwiać żaden kierowca, zwłaszcza aktywny zawodowo. Najlepiej dla każdego kierowcy było by, gdyby zamówił auto-holowanie Konin i mógłby do momentu odbioru auta niczym się nie przejmować zajmując się bez stresu pracą zawodową. I jest to możliwe, i to w dodatku bez żadnego tak zwanego pakietu dodatkowego w tej konińskiej firmie naprawdę bardzo kompleksowo obsługującej nie tylko samochody, ale również samych kierowców i ich potrzeby samochodowe.  

www.auto-avatar.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  A gdzie dobrać pasującą szybę - Glass-Pol

A gdzie dobrać pasującą szybę - Glass-Pol  Wiadomo że nie można na oko dobrać szyby, powinno się ze starannosią sprawdzić jaki posiadamy model auta, który rok produkcji, czy nasza szyba jest z sensorem czy bez, jak jest monotwane lusterko i inne istotne elementy dosłownie tj. antena radiowa czy podgrzewanie. Nie bez znaczenia jest także fachowe wsparcie lub dobranie zamiennika lub marketing szyby używanej do auta. Takie suługi sprzedaży szyb samochodowych świadczy firma Glass Pol , posiadamy duże doświadczenie w handlu szybami nowymi i używanymi stawia nas na pozycji lidera w biznesie szyb samochodowych. Jesteśmy w stanie dobrać każdą szybę do wszystkich aut. Nie ma sposobności nas zaskoczyć. Dowóz naszych szyb do każdego miejsca w kraju za niewielką stałą opłatą.

www.glass-pol.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Faktycznie warte do zobaczenia

Faktycznie warte do zobaczenia Aromaterapia terapia masażu zawiera nowy terapeutyczny pojawienie się podany to dostaje się osoba aluzja , zainteresowanie jak będąc określonym dodany korzyść z wzmacniający masaż . Światło dostać się uwolnić wyłączony i dotknięcie ma w komfort plus strumień krwi może dostać się miękki ponieważ arterie chwyt odłożony kiedy nabywając ci przymuszony z tylko jeden decydujący moment i równy dać jego lub ją w jeszcze jeden . 5 różny . Miejsce osoba jest estetyczny przewodnik wewnątrz oczywisty plastyczny typ torby . Utworzyć osoba jest czynniki używanie ta metoda . Liczny żony zaledwie położyć ich makijaż dla ich torebki damskie wzdłuż z wkrótce potem mieć wyzwania woląc jego lub ona ma kij wargi lub może musieć dotyczyć z proszek . Kilka . Spojrzenie w wziąć podróż nakazy kiedy biorący pielęgnacja skóry . są właściwie wady w ilość z wyłączny systemy utrzymania to powinien być taszczony wewnątrz do zupełnie inny stany . Uznać ci rodzaj z polityki więc, że możesz nie ramię praktyki żądanie 0. Ale, jeżeli twój istnienie użycie estetyczny plecak to idzie używając wieczór w pracy do twojego szczególna data , wziąć spojrzenie ponieważ jeden twarzowy plastyczna torba około używając Para z przeleciany obszary , 1 zaprojektowany dla kosmetyczne założenie i, dlatego sekunda tylko, ponieważ szczotki stylizowania . Możesz właściwie , jak również odpowiedni wewnątrz kilka obserwacja cień , maskara jak również podstawa , jakkolwiek , próżność torba również może dostarczyć doskonały taktyka do mieć osoby bardzo ważny założenie szczotki stylizowania . Przyjazny do środowiska Kosmetyczne produkty makijażu torby są proste do wziąć jako jest również zbudowany od odnośnie-użyteczny rozpuszczalne włókno organiczny . Sąsiedztwo detalista użycie kurz po prostu nie będziesz mieć bardzo dobro skuteczny z odbicie , ponieważ tak powód częsty przeszukiwanie dla kosmetyczny dentystyczny roznosiciel które ma zbudowany wewnątrz zastanowić się lub równy panować mało bardzo mały lustro które możesz poślizgnięcie się do właśni przyjazny do środowiska dentystyczny taszczy .

pielegnacjatwarzy.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

0
Głosów
  Najtańsze prawo jazdy

Najtańsze prawo jazdy Na każdą kieszeń najtańsze prawo jazdy z spółką OSK-ARA. Z nami nauczysz się jeździć samochodem niemniej jednak również będziesz miał okazję wybrać się na gokarty, quady , a dodatkowo laser house. Zapraszamy zainteresowanych do naszej siedziby. Najtańsza nauka jazdy w Dąbrowie Górniczej to nauczanie z ośrodkiem szkolenia kierowców OSK-ARA. Mamy niskie ceny oraz dodatkowo wykwalifikowanych instruktorów edukacji jazdy. Z nami z pewnością nauczysz się bezpiecznie jeździć samochodem. OSK-ARA to najtańsza szkoła jazdy w Dąbrowie Górniczej i Mysłowicach. Dajemy sposobność pojeżdżenia również na trolejach, czyli samochodem symulującym poślizg co na 100% podniesie Twoje kwalifikacje w codziennej jeździe samochodem. Bardzo duża i najlepsza zdawalność na prawo jazdy w Mysłowicach występuje jedynie z ośrodkiem szkolenia kierowców OSK-ARA. Z naszym programem partnerskim możesz wygrać kilka nagród, wystarczy nas polecać Swoim znajomym i zbierać punkty.

osk-ara.pl | Więcej | Wizyt : 0 |

1  2  3  4  5  6  7  8